Fotogalerie: esenciální oleje

 

 

Od této české firmy nakupuji olejíčky už nějakou dobu a musím říct že za mně super. Jedná se o velice kvalitní a čisté produkty. Pracuji na osobním oddělení zahraniční firmy s 500 zaměstnanci, denně i v dnešní době, se potkávám se spoustu zaměstnanců. Tyto oleje si pouštíme s kolegyněmi denně v difuzéru a musím říct, že zatím jsme se  všechny koronaviru ale i jiným chřipkám vyhly. Tyto oleje se dají použít i vnitřně. Když náhodou máte pocit, že nějaká nemoc by se mohla o vás pokoušet, dáte kapičku do medu s citonem a zalejete teplou vodou a máte super čaj hotový. Do druhého dne budete většinou fit a i kdyby ne, tak nemoc bude mít daleko lehčí průběh. Mám osobně vyzkoušeno. Směs Breath mám vyzkoušenou na mých známých, vrací rychle do normálu ztrátu čichu po prodělaném koronaviru. 

 

Ceny nejsou nejlevnější, ale firma každý týden a každý měsíc má 50 % slevy na určité výrobky nebo akci 1+1 což už je přijatelnější. Pokud by jste chtěli vidět všechny výhodné nabídky je potřeba se nejdřív zaregistrovat. Registrace Vás ale nezavazuje k žádným povinnostem ani nákupům. V měsíci prosinci jsou to dva druhy levandule a vánoční směs které jsou s 50 % slevou

https://bewit.love/produkt/merry-christmas/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

https://bewit.love/produkt/levandule-albanie/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

https://bewit.love/produkt/levandule-CO2/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

https://bewit.love/produkt/citronova-trava/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

 

 

registrovat se můžete na tomto odkazu. Po registraci Vám můžu poslat podrobnější popisy účinků jednotlivých olejů. 

 

https://mybewit.com/r/wb6e4g79tdky7n1tpm

 

 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy pište prosím na email :  lenkarohackova@seznam.cz 

 

aspoň ochutnávka olejů s nejvyššími účinky na viry a bekterie

 

Chceteli eliminovat viry a bakterie v automobilu, na pracoviši i v domáctnosti až o 90% vyzkoušejte nejkvalitnější esenciální oleje vyráběné v ČR. Nejlépe použít ve spojení s difuzérem. Mám osobně vyzkoušeno. Balení 15 ml vydrží na 150 použití. Můžu jenom doporučit.

Na viry nejlepší působí Protect, Bodyguard a nebo Imm viz odkaz níže.

 

nejvýhodnějčí balíček všech těchto olejů pod odkazem níže, dají se zakoupit i jednotlivně 

 

https://bewit.love/produkt/autumn/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

 

BEWIT PROTECT (ochrana)

Tato směs esenciálních olejů je podobná směsi BEWIT BODYGUARD, ale pro mnohá použití má ještě posílenu antibakteriální a antivirovou účinnost. Dokáže podpořit imunitní systém, aby  překonal viry, bakterie, plísně, kvasinky, borelie, epstein-barrové viry, patogeny. V difuzéru dokáže snížit počet virů a baktérií v prostoru až o 90%.

PROTECT

Ochrana. Viry. Baktérie. Ochranná bariéra. Bezpečí. Pandemie. Očkování

Hřebíček, citron, skořice kůra, eukalyptus, rozmarýn, máta, tymián, oregano, kadidlo, tea tree.

 

https://bewit.love/produkt/protect/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm


BEWIT BODYGUARD

Složení této směsi, která patří mezi nejoblíbenější, vychází z výzkumu, na jehož pozadí je legenda o skupině námořníků, kteří okrádali mrtvé ve Francii v 15. století. Přestože tam „řádil“ mor, tito námořníci se nenakazili. Po zadržení byli, výměnou za mírnější trest, přinuceni prozradit složení směsi, která je chránila před nakažením a onemocněním. Oleje ve směsi vynikají účinky, které jsou silně antibakteriální, antiseptické, protiplísňové, antivirové a antiinfekční. Směs posiluje imunitu.

BODYGUARD

Podpora. Ochrana. Viry. Baktérie. Infekce

Hřebíček, citron, skořice kůra, eukalyptus, rozmarýn.

https://bewit.love/produkt/bodyguard/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm


BEWIT IMM (imunita)

Tato silně antivirová a antibakteriální směs posiluje imunitu a obranyschopnost organismu a pomáhá při opravě poškození buněčné DNA. Působí širokospektrálně a k posílení imunity dochází i prostřednictvím působení na hypotalamus a hypofýzu. Výzkum na Weber State University prokázal, že esenciální olej oregano, který je součástí směsi, má 99% smrtící účinnost proti in vitro koloniím Streptococcus pneumoniae, které jsou příčinou široké škály infekcí.

IMM

Imunita. Obranyschopnost organizmu. DNA. Viry. Bakterie. Infekce

Eukalyptus, tea tree, kadidlo, pačuli, zázvor, oregano, kmín, hřebíček, yzop, kafr.

https://bewit.love/produkt/imm/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

 

Ideální použítí v difuzéru, jak v autě tak v domáctnosti a kanceláři

 

https://bewit.love/aroma-difuzery/?i=wb6e4g79tdky7n1tpm

 

Samozřejmě tohle je jenom zlomek toho co se dá zde koupit. 

https://bewit.love?i=wb6e4g79tdky7n1tpm